Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

ZE ŚWIĘTĄ RODZINĄ DO RODZIN

23 marca 2021
Rodzina zasługuje na całoroczne świętowanie i winna być w centrum zaangażowania i uwagi każdej rzeczywistości duszpasterskiej i kościelnej – powiedział abp Stanisław Gądecki z okazji Roku Rodziny, który papież Franciszek zainaugurował 19 marca.
Kochani Rodzice, mamy dla Was propozycję na ten szczególny rok. Chcemy odwiedzić chętne rodziny z Ikoną Świętej Rodziny z naszej zakonnej kaplicy, pomodlić się z Wami i zostawić Wam kopię Świętego Wizerunku.
Zaczynamy po Świętach Wielkanocnych.
Szczegóły u Wychowawców grup!!!!!