ZE ŚWIĘTĄ RODZINĄ DO RODZIN

23 marca 2021
Rodzina zasługuje na całoroczne świętowanie i winna być w centrum zaangażowania i uwagi każdej rzeczywistości duszpasterskiej i kościelnej – powiedział abp Stanisław Gądecki z okazji Roku Rodziny, który papież Franciszek zainaugurował 19 marca.
Kochani Rodzice, mamy dla Was propozycję na ten szczególny rok. Chcemy odwiedzić chętne rodziny z Ikoną Świętej Rodziny z naszej zakonnej kaplicy, pomodlić się z Wami i zostawić Wam kopię Świętego Wizerunku.
Zaczynamy po Świętach Wielkanocnych.
Szczegóły u Wychowawców grup!!!!!