Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DO WIELKANOCY

23 marca 2020

Drodzy Rodzice

Stan epidemii i przedłużenie zawieszenia zajęć aż do Wielkanocy oznacza zmiany w naszym kalendarzu. Nie odbędzie się zaplanowany na sobotę 28 marca dzień skupienia.  „Dasz dziecku Boga, dasz Wszystko” – taki miał być obszar rozważań o. dra Andrzeja Bielata, dominikanina, zaproszonego na nasze spotkanie.

Życzę Wam, drodzy Państwo, aby ten szczególny czas, niełatwy, testujący nasze serca i hierarchie wartości, odkrywający nasze „nerwy” i obawy, także i nas, wielce mądrych dorosłych skierował na nowo w ręce Boga, w których zawsze będziemy bezpieczni. Modlimy się o to dla Waszych Rodzin.

Rodzice „Kropelek”

Siostra Ewa zaprasza do przedszkola we czwartek 26 III w godzinach: 9.00 – 10.00 i 14.00 – 15.00 tych rodziców, którzy chcieliby zabrać do domu materiały edukacyjne do pracy ze swoim sześciolatkiem.

Jeśli brakuje Wam pomysłów do edukacyjnej zabawy z dziećmi, warto sięgnąć do materiałów na stronach: superkid.pl, zdobywcywiedzy.pl, zabawy z Archimedesem.

Zachęcamy by dla umocnienia ducha skorzystać z propozycji:

RODZINNE przeżywanie WIELKIEGO POSTU

 

MOCNI W DUCHU – na żywo codziennie od 11 proponują ciekawe zajęcia dla dzieci:

MOCNI W DUCHU

 

Serdecznie pozdrawiamy Was i dzieciaki

Wasze „siostry z przedszkola”