ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DO WIELKANOCY

23 marca 2020

Drodzy Rodzice

Stan epidemii i przedłużenie zawieszenia zajęć aż do Wielkanocy oznacza zmiany w naszym kalendarzu. Nie odbędzie się zaplanowany na sobotę 28 marca dzień skupienia.  „Dasz dziecku Boga, dasz Wszystko” – taki miał być obszar rozważań o. dra Andrzeja Bielata, dominikanina, zaproszonego na nasze spotkanie.

Życzę Wam, drodzy Państwo, aby ten szczególny czas, niełatwy, testujący nasze serca i hierarchie wartości, odkrywający nasze „nerwy” i obawy, także i nas, wielce mądrych dorosłych skierował na nowo w ręce Boga, w których zawsze będziemy bezpieczni. Modlimy się o to dla Waszych Rodzin.

Rodzice „Kropelek”

Siostra Ewa zaprasza do przedszkola we czwartek 26 III w godzinach: 9.00 – 10.00 i 14.00 – 15.00 tych rodziców, którzy chcieliby zabrać do domu materiały edukacyjne do pracy ze swoim sześciolatkiem.

Jeśli brakuje Wam pomysłów do edukacyjnej zabawy z dziećmi, warto sięgnąć do materiałów na stronach: superkid.pl, zdobywcywiedzy.pl, zabawy z Archimedesem.

Zachęcamy by dla umocnienia ducha skorzystać z propozycji:

RODZINNE przeżywanie WIELKIEGO POSTU

MOCNI W DUCHU – na żywo codziennie od 11 proponują ciekawe zajęcia dla dzieci:

MOCNI W DUCHU

Serdecznie pozdrawiamy Was i dzieciaki

Wasze „siostry z przedszkola”