lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

26 czerwca 2019

Uroczystą Eucharystią z udziałem dzieci, rodziców i pracowników przedszkola zakończyliśmy oficjalnie roczną pracę opiekuńczo-wychowawczą w naszej placówce. Była to okazja, by Bogu dziękować za wszelkie dobro, które stało się naszym udziałem w minionym roku. Ks. Marek Andrzejuk w czasie kazania wprowadził nas wszystkich w wakacyjny nastrój.

 

Po Mszy świętej miała miejsce szczególna sytuacja, tegoroczni absolwenci wyszli do środkowej nawy kościoła i tam przyjęli błogosławieństwo od wszystkich zebranych w świątyni. Zerówkowiczom życzyliśmy łaski na czas rozpoczęcia nauki w szkole!

 

s. Dyrektor dziękowała nauczycielom i pracownikom za trud włożony w codzienną pracę, a rodzicom za otwartość, zaangażowanie i pomoc w tworzeniu wspólnoty przedszkolnej. Wszystkim, a szczególnie dzieciom, życzyła błogosławionych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

 

Od lipca przedszkole przechodzi w tryb pracy wakacyjnej - dzieci mają zajęcia w grupach łączonych.

 

GALERIA

 

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.