lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

ZAJĘCIA OTWARTE - PROMYCZKI

10 kwietnia 2019

9 kwietnia w grupie PROMYCZKÓW odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tematem spotkania były "Dobre Maniery". Zajęcia miały na celu kształtowanie umiejętności kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach i utrwalenie trzech 'magicznych" słów : PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM.

 

Podczas zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech w różnych sytuacjach zadaniowych. Na koniec przedszkolaki wykonały pracę plastyczną "spaghetti".  

 

Bardzo dziękujemy rodzicom za przybycie.
 

/p. Marta/

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.