ZAJĘCIA OTWARTE - PROMYCZKI

10 kwietnia 2019

9 kwietnia w grupie PROMYCZKÓW odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tematem spotkania były "Dobre Maniery". Zajęcia miały na celu kształtowanie umiejętności kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach i utrwalenie trzech 'magicznych" słów : PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM.

Podczas zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech w różnych sytuacjach zadaniowych. Na koniec przedszkolaki wykonały pracę plastyczną "spaghetti".

Bardzo dziękujemy rodzicom za przybycie.

/p. Marta/