Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

WYJŚCIE NA SPEKTAKL "TYGRYSEK-PIETREK"

22 lutego 2020

W dniu 19 lutego trzy grupy (4,5 i 6 - latki) wyruszyły do ŁOK - u na bajkę pt.:

"TygrysekPietrek". Aktorami były marionetki.

 Mały tygrysek bał się wszystkiego. Za brak odwagi zabrano mu tygrysie paski. Poszedł więc szukać odwagi. Jednak przy małych niepowodzeniach szybko się wycofywał. Po powrocie do domu zastał swoją mamę bardzo chorą. Nie zawahał się wyruszyć podczas burzy w drogę przez las w poszukiwaniu lekarza. Przezwyciężył strach i lęk, a w nagrodę zostały zwrócone mu tygrysie paski. Przesłaniem bajki było motto: nie pamięta się o lęku, gdy pomaga się innym.

Po przedstawieniu była wspólna zabawa razem z aktorami.

GALERIA