WYJŚCIE NA SPEKTAKL "TYGRYSEK-PIETREK"

22 lutego 2020

W dniu 19 lutego trzy grupy (4,5 i 6 - latki) wyruszyły do ŁOK - u na bajkę pt.:

"TygrysekPietrek". Aktorami były marionetki.

Mały tygrysek bał się wszystkiego. Za brak odwagi zabrano mu tygrysie paski. Poszedł więc szukać odwagi. Jednak przy małych niepowodzeniach szybko się wycofywał. Po powrocie do domu zastał swoją mamę bardzo chorą. Nie zawahał się wyruszyć podczas burzy w drogę przez las w poszukiwaniu lekarza. Przezwyciężył strach i lęk, a w nagrodę zostały zwrócone mu tygrysie paski. Przesłaniem bajki było motto: nie pamięta się o lęku, gdy pomaga się innym.

Po przedstawieniu była wspólna zabawa razem z aktorami.