lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

WYDARZYŁO SIĘ W GWIAZDECZKACH

03 kwietnia 2019

07.03.19 Kolejny raz odwiedziliśmy pobliską bibliotekę. Poznaliśmy różne rodzaje książek. Wysłuchaliśmy bajki i  wykonaliśmy zadania związane z jej treścią. Obejrzeliśmy działy biblioteczne, w których są umieszczone książki.

 

21.03.19 Przybyła do naszego przedszkola i naszej sali Pani Wiosna. Przyszła do nas z wiosennymi zadaniami, które śpiewająco rozwiązaliśmy. Żegnaliśmy Panią Wiosnę piosenką i prosiliśmy, aby już została z nami i wyglądała lata.

 

02.04.19 Uczciliśmy patrona naszej grupy - Św. Józefa. Wcześniej przypominaliśmy sobie Jego postać przez czytanie fragmentów Pisma św. i śpiewanie piosenek religijnych. W ramach wspólnego świętowania, oprócz zabaw w przedszkolnej sali, wybraliśmy się do ZIELONEGO GAJU. Tam czekała na nas wesołe niespodzianki i słodki poczęstunek.

/s. Ewa/

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.