WYDARZYŁO SIĘ W GWIAZDECZKACH

03 kwietnia 2019

07.03.19 Kolejny raz odwiedziliśmy pobliską bibliotekę. Poznaliśmy różne rodzaje książek. Wysłuchaliśmy bajki i  wykonaliśmy zadania związane z jej treścią. Obejrzeliśmy działy biblioteczne, w których są umieszczone książki.

21.03.19 Przybyła do naszego przedszkola i naszej sali Pani Wiosna. Przyszła do nas z wiosennymi zadaniami, które śpiewająco rozwiązaliśmy. Żegnaliśmy Panią Wiosnę piosenką i prosiliśmy, aby już została z nami i wyglądała lata.

02.04.19 Uczciliśmy patrona naszej grupy - Św. Józefa. Wcześniej przypominaliśmy sobie Jego postać przez czytanie fragmentów Pisma św. i śpiewanie piosenek religijnych. W ramach wspólnego świętowania, oprócz zabaw w przedszkolnej sali, wybraliśmy się do ZIELONEGO GAJU. Tam czekała na nas wesołe niespodzianki i słodki poczęstunek.

/s. Ewa/