lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

WYCIECZKA OBŁOCZKÓW

26 kwietnia 2019

W czwartek 25 kwietnia już od samego rana nasze   3 - latki były bardzo podekscytowane. Nie ma się czemu dziwić - po śniadaniu miały bez rodziców wyruszyć na wycieczkę autokarem (co było dla nich bardzo ważne). Celem wycieczki był od niedawna istniejący pod zadaszeniem Plac Zabaw w Łazach niedaleko Łukowa. Atrakcji i radości było co niemiara. Każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego i ciekawego. Spragnieni mogli się też czegoś napić. Po zakończonej zabawie miało miejsce sprzątanie sali – gospodarze dziwili się, że takie maluchy i to potrafią. Zmęczone, ale zadowolone Obłoczki wróciły na nieco spóźniony obiad i zasłużony odpoczynek.

/s. Marlena/

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.