WYCIECZKA OBŁOCZKÓW

26 kwietnia 2019

W czwartek 25 kwietnia już od samego rana nasze   3 - latki były bardzo podekscytowane. Nie ma się czemu dziwić - po śniadaniu miały bez rodziców wyruszyć na wycieczkę autokarem (co było dla nich bardzo ważne). Celem wycieczki był od niedawna istniejący pod zadaszeniem Plac Zabaw w Łazach niedaleko Łukowa. Atrakcji i radości było co niemiara. Każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego i ciekawego. Spragnieni mogli się też czegoś napić. Po zakończonej zabawie miało miejsce sprzątanie sali – gospodarze dziwili się, że takie maluchy i to potrafią. Zmęczone, ale zadowolone Obłoczki wróciły na nieco spóźniony obiad i zasłużony odpoczynek.

/s. Marlena/