WYCIECZKA GWIAZDECZEK I OBŁOCZKÓW

15 maja 2019

Do KRAINY RUMIANKU w Hołownie, w majowy dzień wybrały się nasze przedszkolaki z grupy Gwiazdeczek i Obłoczków. Podczas wycieczki dzieci miały wiele atrakcji. Promyczki brały udział w warsztatach wyrabiania mydła. Gwiazdeczki rozwijały swoje umiejętności kulinarne: samodzielnie wyrabiały ciasto, lepiły i piekły bułeczki.

Dużo radości sprawiły przedszkolakom zabawy w krainie bajek. Dzieci, podzielone na cztery grupy, miały do wykonania różne zadania nawiązujące do treści popularnych bajek. Za każde dobrze wykonane zadanie otrzymywały punkty w postaci złotych kul.

Na dworze było trochę chłodnawo, tym bardziej wszystkim smakował ciepły posiłek przygotowany przez gospodarzy. Dzieci zasłużyły na pochwałę za samodzielność i dobre zachowanie.