lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

WYCIECZKA GWIAZDECZEK I OBŁOCZKÓW

15 maja 2019

Do KRAINY RUMIANKU w Hołownie, w majowy dzień wybrały się nasze przedszkolaki z grupy Gwiazdeczek i Obłoczków. Podczas wycieczki dzieci miały wiele atrakcji. Promyczki brały udział w warsztatach wyrabiania mydła. Gwiazdeczki rozwijały swoje umiejętności kulinarne: samodzielnie wyrabiały ciasto, lepiły i piekły bułeczki.

 

Dużo radości sprawiły przedszkolakom zabawy w krainie bajek. Dzieci, podzielone na cztery grupy, miały do wykonania różne zadania nawiązujące do treści popularnych bajek. Za każde dobrze wykonane zadanie otrzymywały punkty w postaci złotych kul.

 

Na dworze było trochę chłodnawo, tym bardziej wszystkim smakował ciepły posiłek przygotowany przez gospodarzy. Dzieci zasłużyły na pochwałę za samodzielność i dobre zachowanie.

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.