lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

WYCIECZKA DO WARSZAWY

02 kwietnia 2019

28.03.2019 Kropelki wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem było zwiedzanie stadionu narodowego. Co to były za emocje! Pan przewodnik opowiadał wiele historii związanych ze stadionem, meczami oraz wydarzeniami, które się tam odbywają. Największą atrakcją okazała się szatnia piłkarska. Każdy przedszkolak chciał choć przez chwilę posiedzieć na miejscu Lewandowskiego lub Szczęsnego. Kto wie, może wśród naszych chłopców jest przyszły reprezentant Polski? Następnie grupa udała się do Centrum Nauki Kopernik. Doświadczenia, eksperymenty, ciekawostki z dziedzin takich jak: geografia, fizyka, historia czy biologia dostarczyły sześciolatkom wielu wrażeń i radości.

 

Dziękujemy mamusiom: Natalki, Kacperka i Jasia, za pomoc w opiece nad dziećmi.

/p. Iwonka/

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.