WYCIECZKA DO WARSZAWY

02 kwietnia 2019

28.03.2019 Kropelki wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem było zwiedzanie stadionu narodowego. Co to były za emocje! Pan przewodnik opowiadał wiele historii związanych ze stadionem, meczami oraz wydarzeniami, które się tam odbywają. Największą atrakcją okazała się szatnia piłkarska. Każdy przedszkolak chciał choć przez chwilę posiedzieć na miejscu Lewandowskiego lub Szczęsnego. Kto wie, może wśród naszych chłopców jest przyszły reprezentant Polski? Następnie grupa udała się do Centrum Nauki Kopernik. Doświadczenia, eksperymenty, ciekawostki z dziedzin takich jak: geografia, fizyka, historia czy biologia dostarczyły sześciolatkom wielu wrażeń i radości.

Dziękujemy mamusiom: Natalki, Kacperka i Jasia, za pomoc w opiece nad dziećmi.

/p. Iwonka/