WRZESIEŃ U PROMYCZKÓW

27 września 2019

Miesiąc wrzesień dobiega końca… Ostatnie dwa tygodnie "Promyczki" (4 - latki) spędziły bardzo twórczo. Były zajęcia utrwalające wiadomości o Polsce i o swojej miejscowości. Były zajęcia sensoryczne, plastyczne, zabawy ruchowe i ćwiczenia gimnastyczne. Był piknik ogólnoprzedszkolny i całodniowa wycieczka grupowa z rodzicami. "Budowaliśmy" domy i "meblowaliśmy" mieszkania. Utrwalaliśmy kolory, przeliczaliśmy. Mieliśmy próbną ewakuację i spotkaliśmy się ze strażakami. Utrwalaliśmy znaki drogowe i przepisy na drodze. Uczyliśmy się, jak pomagać ludziom niepełnosprawnym. Podsumowaniem tematu było spotkanie z policjantami w przedszkolu.

/s. Marlena/