Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

WRZESIEŃ U PROMYCZKÓW

27 września 2019

Miesiąc wrzesień dobiega końca… Ostatnie dwa tygodnie "Promyczki" (4 - latki) spędziły bardzo twórczo. Były zajęcia utrwalające wiadomości o Polsce i o swojej miejscowości. Były zajęcia sensoryczne, plastyczne, zabawy ruchowe i ćwiczenia gimnastyczne. Był piknik ogólnoprzedszkolny i całodniowa wycieczka grupowa z rodzicami. "Budowaliśmy" domy i "meblowaliśmy" mieszkania. Utrwalaliśmy kolory, przeliczaliśmy. Mieliśmy próbną ewakuację i spotkaliśmy się ze strażakami. Utrwalaliśmy znaki drogowe i przepisy na drodze. Uczyliśmy się, jak pomagać ludziom niepełnosprawnym. Podsumowaniem tematu było spotkanie z policjantami w przedszkolu.

/s. Marlena/