WIOSNA - TO TY!!!

26 marca 2019

W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Panie i Siostry również kolorowo i radośnie przywitały wiosnę. Pożegnanie zimy i uroczyste przywitanie nowej pory roku rozpoczęło się od konkursów, gier i zabaw związanych z tematyką wiosenną. Pani Wiosna dodatkowo przygotowała dla wszystkich słodką niespodziankę. Na zakończenie pięknego spotkania z Wiosną dzieci tańczyły, śpiewały piosenki i recytowały wierszyki.

Mamy nadzieję, że wiosna zawita u nas na dobre.

Za całokształt prac odpowiedzialne były
Pani Anetka i S. Bogumiła z grupy Dzwoneczków.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu zielonych ubranek dla swoich pociech.

/s. Bogumiła/