lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

WIOSNA - TO TY!!!

26 marca 2019

W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Panie i Siostry również kolorowo i radośnie przywitały wiosnę. Pożegnanie zimy i uroczyste przywitanie nowej pory roku rozpoczęło się od konkursów, gier i zabaw związanych z tematyką wiosenną. Pani Wiosna dodatkowo przygotowała dla wszystkich słodką niespodziankę. Na zakończenie pięknego spotkania z Wiosną dzieci tańczyły, śpiewały piosenki i recytowały wierszyki.

 

Mamy nadzieję, że wiosna zawita u nas na dobre.  

 

Za całokształt prac odpowiedzialne były
Pani Anetka i S. Bogumiła z grupy Dzwoneczków.

 

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu zielonych ubranek dla swoich pociech.

 

/s. Bogumiła/

GALERIA

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.