WIELKOPOSTNY DZIEŃ SKUPIENIA

09 marca 2019

Dobrym startem w WIELKI POST dla rodzin naszych przedszkolaków był wielkopostny dzień skupienia zorganizowany wokół tematu: „Ponieważ wzmoże się nieprawość, ostygnie miłość wieluMt. 24,12.

Rodzice uwolnieni od absorbującej obecności dzieci /siostry prowadziły z nimi osobne zajęcia/ mogli trochę zająć się sobą. Wsłuchani w słowo głoszone prze ks. Jacka Seredę – duszpasterza rodzin diecezji siedleckiej, poświęcili czas na: refleksję, modlitwę oraz skorzystanie z posługi sakramentalnej. Była też okazja do rozmów przy wspólnym posiłku – przedszkolna szatnia zamieniła się w kawiarenkę, a sala gimnastyczna w jadalnię. Spotkanie uwieńczyła Eucharystia sprawowana w intencjach rodzin.

Cieszymy się obecnością wszystkich, którzy skorzystali z naszej propozycji i mamy nadzieję, że ten czas wyda błogosławione owoce w życiu.

Dziękujemy za obecność i zaangażowanie!

A wszystkich zapraszamy na kolejne spotkania formacyjne.

Już wkrótce WEEKEND MAŁŻEŃSKI - 5/7 IV, a w dalszych planach: pielgrzymka autokarowa do Roszkowej Woli i Żdżar w rocznicę beatyfikacji bł. Franciszki Siedliskiej (27 IV) oraz wyjazd na diecezjalne spotkanie rodzin – 12 V w Parczewie – na to spotkanie zapraszał nas dziś ks. Jacek.

GALERIA 1

GALERIA 2