lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

WIELKOPOSTNY DZIEŃ SKUPIENIA

09 marca 2019

Dobrym startem w WIELKI POST dla rodzin naszych przedszkolaków był wielkopostny dzień skupienia zorganizowany wokół tematu: „Ponieważ wzmoże się nieprawość, ostygnie miłość wieluMt. 24,12.

 

Rodzice uwolnieni od absorbującej obecności dzieci /siostry prowadziły z nimi osobne zajęcia/ mogli trochę zająć się sobą. Wsłuchani w słowo głoszone prze ks. Jacka Seredę – duszpasterza rodzin diecezji siedleckiej, poświęcili czas na: refleksję, modlitwę oraz skorzystanie z posługi sakramentalnej. Była też okazja do rozmów przy wspólnym posiłku – przedszkolna szatnia zamieniła się w kawiarenkę, a sala gimnastyczna w jadalnię. Spotkanie uwieńczyła Eucharystia sprawowana w intencjach rodzin.

 

Cieszymy się obecnością wszystkich, którzy skorzystali z naszej propozycji i mamy nadzieję, że ten czas wyda błogosławione owoce w życiu.

 

Dziękujemy za obecność i zaangażowanie!

 

A wszystkich zapraszamy na kolejne spotkania formacyjne.

 

Już wkrótce WEEKEND MAŁŻEŃSKI - 5/7 IV, a w dalszych planach: pielgrzymka autokarowa do Roszkowej Woli i Żdżar w rocznicę beatyfikacji bł. Franciszki Siedliskiej (27 IV) oraz wyjazd na diecezjalne spotkanie rodzin – 12 V w Parczewie – na to spotkanie zapraszał nas dziś ks. Jacek.

 

GALERIA 1

 

GALERIA 2

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.