WIELKANOCNE MISTERIUM

28 marca 2018

W tym roku w przeżywanie Świąt Paschalnych wprowadziły nas dzieci z grupy Gwiazdeczek. 5-latki pod kierunkiem p. Iwonki i s. Donaty przygotowały „Wielkanocne Misterium”, w którym przybliżyły dzieciom wydarzenia związane ze zmartwychwstaniem Pana Jezusa. Misterium zakończyły życzenia i radosny taniec dla Jezusa.

Po występach dzieci przyszła pora na święcenie pokarmów. Ks. Marek uroczyście pobłogosławił kosze wielkanocne z tradycyjnymi potrawami dla każdej grupy. "Święconka" będzie dziś na podwieczorek. Jako niespodziankę do domu dzieci wezmą w prezencie łakocie, z których najsmaczniejszym będzie na pewno babka wielkanocna – smakołyk z klasztornej kuchni.

GALERIA - ZAPRASZAMY