lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

WIELKANOC TUŻ, TUŻ

18 kwietnia 2019

Przedszkolne przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego już za nami. Kulminacyjnym ich momentem była tzw. ŚWIĘCONKA. Grupa Gwiazdeczek zaprosiła nas na piękny program artystyczny o tematyce wielkanocnej. Ksiądz Marek poświęcił pokarmy na wielkanocny podwieczorek. Oprócz grupowych koszy ze święconką dla każdego przedszkolaka był przygotowany świąteczny słodki upominek. Mieliśmy też okazję złożyć życzenia ks. Markowi z racji zbliżających się jego imienin.

 

Teraz już czas na przeżywanie tajemnic paschalnych w gronie rodzinnym. Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki są do tego dobrze przygotowane.

 

GALERIA

 

WSZYSTKIM ŻYCZYMY

BŁOGOSŁAWIONYCH I PEŁNYCH RADOŚCI

ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

 

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.