WIELKANOC TUŻ, TUŻ

18 kwietnia 2019

Przedszkolne przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego już za nami. Kulminacyjnym ich momentem była tzw. ŚWIĘCONKA. Grupa Gwiazdeczek zaprosiła nas na piękny program artystyczny o tematyce wielkanocnej. Ksiądz Marek poświęcił pokarmy na wielkanocny podwieczorek. Oprócz grupowych koszy ze święconką dla każdego przedszkolaka był przygotowany świąteczny słodki upominek. Mieliśmy też okazję złożyć życzenia ks. Markowi z racji zbliżających się jego imienin.

Teraz już czas na przeżywanie tajemnic paschalnych w gronie rodzinnym. Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki są do tego dobrze przygotowane.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY

BŁOGOSŁAWIONYCH I PEŁNYCH RADOŚCI