WEEKEND MAŁŻEŃSKI

19 stycznia 2018

JAK ZDOBYĆ CIĘ NA NOWO?

BOŻY PLAN DLA MAŁŻEŃSTWA

Celem warsztatu jest odnowienie i właściwe uformowanie relacji w związku oraz poznanie jak Bóg wymyślił relację małżeńską, aby stała się miejscem odczuwania szczęścia i bliskości.

OSZAŁAMIAJĄCA I OŻYWCZA. SZCZĘŚCIODAJNA I ŻYCIODAJNA. MIŁOŚĆ!

TAKA JEST NA POCZĄTKU I TAKA MOŻE BYĆ NADAL. CZASEM JEDNAK STYGNIE…

OD CZEGO TO ZALEŻY? CZY TYLKO OD UCZUĆ I EMOCJI?

Prowadzi o. Piotr Zajączkowski

Termin: 23 - 25 lutego 2018

Miejsce: Łuków - Przedszkole św. Jana Pawła II - Siostry Nazaretanki, ul. 11 listopada 5

Koszt: 200 zł od pary – ZAPISY WYŁĄCZNIE PRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ:

weekendmalzenski.pl/events/jak-zdobyc-cie-na-nowo-lukow-nazaretanki-przedszkole/

W czasie Rekolekcji zapewniamy:

• Materiały do pracy własnej
  • Zapewniamy napoje i słodycze
  • Intymny klimat małżeński przy dobrej muzyce

Nie zapewniamy noclegów ani posiłków oprócz obiadu wspólnego w sobotę na zasadzie cateringu.

Nie zapewniamy opieki do dzieci

Ramowy program rekolekcji:

Piątek:

19.00 Rozpoczęcie rekolekcji, kilka słów o sobie, wprowadzenie w tematykę weekendu
do około – 22.00 Praca warsztatowa + przerwa (kawa, herbata i ciastko), na koniec krótka modlitwa i powrót do domu.

Sobota:

9.00 Modlitwa poranna
9.15 Praca warsztatowa + przerwa (kawa, herbata i ciastko)
13.00 Obiad
14.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu - Modlitwa o uzdrowienie relacji małżeńskich / możliwość spowiedzi w konfesjonale (kościół)
15.00 Praca warsztatowa + przerwa (kawa, herbata i ciastko)
18.30 Modlitwa i powrót do domu.

Niedziela:

8.30 Wspólna Eucharystia
10.00 Praca warsztatowa + przerwa
12.30 Podsumowanie rekolekcji - Obrzęd Przebaczenia i Zerowania.
13.00 Zakończenie rekolekcji i powrót do domu.