Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

W HOŁDZIE ŻOŁNIERZOM...

04 marca 2020

W poniedziałek, 2 marca, tuż po Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszystkie przedszkolaki wyruszyły pod pomnik upamiętniający żołnierzy walczących o wolną Polskę, gdzie złożyły znicze. Dzieciom towarzyszył żołnierz, który wspólnie z nimi wrócił do przedszkola. Na spotkaniu opowiadał dzieciom o działaniach wojennych. Pokazał akcesoria oraz opowiedział historię wyzwolenia żołnierzy z budynku znajdującego się obok przedszkola, w którym mieścił się Urząd Bezpieczeństwa. Dzieci mogły przymierzyć strój żołnierski, przyjrzeć się bliżej i przytrzymać broń. A na koniec były wspólne , grupowe zdjęcia z zaproszonym gościem.

Bardzo dziękujemy Panu Sylwestrowi za poświęcony czas, za zapoznanie dzieci z kawałkiem historii  oraz przybliżenie wartości, jaką jest miłość do Ojczyzny.

GALERIA