lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

U OBŁOCZKÓW

13 maja 2019

Obłoczki są coraz starsze… Kolejna czwórka naszych 3 - latków skończyła już cztery lata… Cieszymy się razem z Milankiem, Szymonkiem, Hanią i Julkiem. Mimo, że niewiele czasu minęło po Świętach Wielkanocnych, to dzieci wzbogaciły się o wiele nowych wiadomości o swojej miejscowości, Polsce i świecie. Bawiły się w architektów i budowniczych, ucząc się jednocześnie zgodnej współpracy. Przypomniały, jak dbać o swoje środowisko min. przez segregowanie śmieci do odpowiednich pojemników oraz oszczędzanie wody. Pewnego dnia, podczas katechezy przywędrowały do grupy owieczki, które w końcu trafiły przy pomocy dzieci do swojego Pasterza.

/s. Marlena/

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.