U OBŁOCZKÓW

13 maja 2019

Obłoczki są coraz starsze… Kolejna czwórka naszych 3 - latków skończyła już cztery lata… Cieszymy się razem z Milankiem, Szymonkiem, Hanią i Julkiem. Mimo, że niewiele czasu minęło po Świętach Wielkanocnych, to dzieci wzbogaciły się o wiele nowych wiadomości o swojej miejscowości, Polsce i świecie. Bawiły się w architektów i budowniczych, ucząc się jednocześnie zgodnej współpracy. Przypomniały, jak dbać o swoje środowisko min. przez segregowanie śmieci do odpowiednich pojemników oraz oszczędzanie wody. Pewnego dnia, podczas katechezy przywędrowały do grupy owieczki, które w końcu trafiły przy pomocy dzieci do swojego Pasterza.

/s. Marlena/