lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

TYMCZASEM U KROPELEK

22 marca 2018
21 marca - I Dzień Wiosny 
Choć za oknem zima nie odpuszcza, w tym dniu w grupie Kropelek było iście wiosennie. Nasze dziewczynki poszperały w szafach i ubrały się kwieciście, a każdy chłopiec założył coś zielonego, coby być trawiastym tłem dla koleżanek. Postawiliśmy "ściankę" i prawie jak rasowi celebryci pozowaliśmy do zdjęć. Całą grupą wykonaliśmy portret upragnionej Pani Wiosny "w błękitnej sukience".
 
22 marca - Warsztaty Quilingu
Pani Marta - mama naszej koleżanki Blanki, wraz ze swoją uczennicą Joanną, uczyły całą naszą grupę metody quilingu. Metoda ta polega na precyzyjnym skręcaniu cienkich pasków papieru w specjalnych rameczkach.
Z pomocą pań wykonaliśmy wielkanocne baranki.
Są śliczne!!!
/p. Ania/

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.