TYMCZASEM U KROPELEK

22 marca 2018
21 marca - I Dzień Wiosny
Choć za oknem zima nie odpuszcza, w tym dniu w grupie Kropelek było iście wiosennie. Nasze dziewczynki poszperały w szafach i ubrały się kwieciście, a każdy chłopiec założył coś zielonego, coby być trawiastym tłem dla koleżanek. Postawiliśmy "ściankę" i prawie jak rasowi celebryci pozowaliśmy do zdjęć. Całą grupą wykonaliśmy portret upragnionej Pani Wiosny "w błękitnej sukience".

22 marca - Warsztaty Quilingu
Pani Marta - mama naszej koleżanki Blanki, wraz ze swoją uczennicą Joanną, uczyły całą naszą grupę metody quilingu. Metoda ta polega na precyzyjnym skręcaniu cienkich pasków papieru w specjalnych rameczkach.
Z pomocą pań wykonaliśmy wielkanocne baranki.
Są śliczne!!!
/p. Ania/