Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

ŚWIĘTUJEMY RAZEM Z UNICEF

20 listopada obchodziliśmy 30-lecie Konwencji Praw Dziecka. Z tej okazji w przedszkolu zorganizowaliśmy BLUEDAY - dzieci przyszły do przedszkola ubrane na niebiesko, w salach przygotowane były dekoracje również w tej kolorystyce. W każdej z grup dzieci miały przeprowadzone specjalne zajęcia edukacyjne oraz zostały zaproszone do aktywności, w czasie których mogły nie tylko poszerzać wiedzę o swoich prawach, ale przede wszystkim dobrze się bawić. Były piosenki i wierszyki o dzieciach, zabawy taneczne i ruchowe. Dzieci wykonywały także indywidualnie i w grupach prace plastyczne poświęcone tematyce praw dziecka.

 

 

 

21 listopada 2019