ŚWIĘTUJEMY RAZEM Z UNICEF

20 listopada obchodziliśmy 30-lecie Konwencji Praw Dziecka. Z tej okazji w przedszkolu zorganizowaliśmy BLUEDAY - dzieci przyszły do przedszkola ubrane na niebiesko, w salach przygotowane były dekoracje również w tej kolorystyce. W każdej z grup dzieci miały przeprowadzone specjalne zajęcia edukacyjne oraz zostały zaproszone do aktywności, w czasie których mogły nie tylko poszerzać wiedzę o swoich prawach, ale przede wszystkim dobrze się bawić. Były piosenki i wierszyki o dzieciach, zabawy taneczne i ruchowe. Dzieci wykonywały także indywidualnie i w grupach prace plastyczne poświęcone tematyce praw dziecka.

21 listopada 2019