lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ MAMY I TATY

23 maja 2019

Wiele radości i wzruszeń przeżyli rodzice naszych przedszkolaków w ostatnich dniach. Poszczególne grupy rozpoczęły obchody Dnia Mamy i Taty.

 

Gwiazdeczki – przygotowały dla rodziców sceniczną etiudę, wierszyki, taniec i piosenki. Śpiewając pochwaliły się umiejętnościami z języka angielskiego. W prezencie dzieci ofiarowały rodzicom mini-ogródek w szklanym słoju.

 

GALERIA GWIAZDECZKI

 

Kropelki – podzieliły świętowanie na dwie części – pierwsza z nich poświęcona została mamusiom, tatusiowie będą świętować w czerwcu. Zerówka przygotowała skecz o tym, jak współczesne mamy wychowują swoje dzieci. Żarty były przednie! Kolejną atrakcją dla mam były życzenia i taniec przy piosence. Następnie mamy zostały zaproszone do wspólnej zabawy w pokaz mody. Dzieci przyszykowały im kreacje. Potem była prezentacja na czerwonym dywanie – wow! Spotkanie zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez dzieci.

 

GALERIA KROPELKI

 

Promyczki – w prezencie dla rodziców przygotowały wierszyki, króciutką inscenizację wiersza J. Brzechwy „Na straganie” i wesoły taniec. Rodzice otrzymali od dzieci świeczkę mufinkę ozdobioną sercem oraz słodką niespodziankę.

 

GALERIA PROMYCZKI

 

Dzieciom, paniom i siostrom wychowawczyniom gratulujemy przygotowania

tych wspaniałych występów.

 

Najmłodsze grupy 2 i 3-latków świętować będą

w późniejszym czasie.

 

WSZYSTKICH RODZICÓW ZAPRASZAMY

NA MSZĘ ŚWIĘTĄ,

KTÓRA BĘDZIE SPRAWOWANA W ICH INTENCJACH

W PIĄTEK 24 MAJA O GODZ. 16:00

W KOŚCIELE PW. MATKI KOŚCIOŁA.

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.