ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ MAMY I TATY

23 maja 2019

Wiele radości i wzruszeń przeżyli rodzice naszych przedszkolaków w ostatnich dniach. Poszczególne grupy rozpoczęły obchody Dnia Mamy i Taty.

Gwiazdeczki – przygotowały dla rodziców sceniczną etiudę, wierszyki, taniec i piosenki. Śpiewając pochwaliły się umiejętnościami z języka angielskiego. W prezencie dzieci ofiarowały rodzicom mini-ogródek w szklanym słoju.

GALERIA GWIAZDECZKI

Kropelki – podzieliły świętowanie na dwie części – pierwsza z nich poświęcona została mamusiom, tatusiowie będą świętować w czerwcu. Zerówka przygotowała skecz o tym, jak współczesne mamy wychowują swoje dzieci. Żarty były przednie! Kolejną atrakcją dla mam były życzenia i taniec przy piosence. Następnie mamy zostały zaproszone do wspólnej zabawy w pokaz mody. Dzieci przyszykowały im kreacje. Potem była prezentacja na czerwonym dywanie – wow! Spotkanie zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez dzieci.

GALERIA KROPELKI

Promyczki – w prezencie dla rodziców przygotowały wierszyki, króciutką inscenizację wiersza J. Brzechwy „Na straganie” i wesoły taniec. Rodzice otrzymali od dzieci świeczkę mufinkę ozdobioną sercem oraz słodką niespodziankę.

GALERIA PROMYCZKI

Dzieciom, paniom i siostrom wychowawczyniom gratulujemy przygotowania

tych wspaniałych występów.

Najmłodsze grupy 2 i 3-latków świętować będą

w późniejszym czasie.

WSZYSTKICH RODZICÓW ZAPRASZAMY

NA MSZĘ ŚWIĘTĄ,

KTÓRA BĘDZIE SPRAWOWANA W ICH INTENCJACH

W PIĄTEK 24 MAJA O GODZ. 16:00

W KOŚCIELE PW. MATKI KOŚCIOŁA.