ŚWIĘTOWANIE URODZIN PATRONA PRZEDSZKOLA

21 maja 2020

W tym roku obchodziliśmy wyjątkową rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. W całej Polsce i na świecie było wiele inicjatyw upamiętniających to wydarzenie.  Chcieliśmy w gronie społeczności Przedszkola uczcić naszego Patrona. Z powodu epidemii, nie mogliśmy zrobić tego „hucznie”. Świętowaliśmy w gronie rodzinnym, w radości, modlitwie, na spacerze. Udało się też przygotować w prezencie dla Wspaniałego Solenizanta słodkie niespodzianki. Wiele rodzin wzięło udział w przedszkolnym „ „wyzwaniu” i upiekło niezwykłe ciasto. Dlaczego niezwykłe? Zawierało wiele serca, a także jakiś element papieski. Dziękujemy wszystkim rodzinom za włączenie się we wspólne świętowanie. W sposób szczególny dziękujemy tym, którzy podjęli zaproszenie i upiekli przewspaniałe słodkości.

By je obejrzeć zapraszamy do GALERII