Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

ŚWIĘTOWANIE URODZIN PATRONA PRZEDSZKOLA

21 maja 2020

W tym roku obchodziliśmy wyjątkową rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. W całej Polsce i na świecie było wiele inicjatyw upamiętniających to wydarzenie.  Chcieliśmy w gronie społeczności Przedszkola uczcić naszego Patrona. Z powodu epidemii, nie mogliśmy zrobić tego „hucznie”. Świętowaliśmy w gronie rodzinnym, w radości, modlitwie, na spacerze. Udało się też przygotować w prezencie dla Wspaniałego Solenizanta słodkie niespodzianki. Wiele rodzin wzięło udział w przedszkolnym „ „wyzwaniu” i upiekło niezwykłe ciasto. Dlaczego niezwykłe? Zawierało wiele serca, a także jakiś element papieski. Dziękujemy wszystkim rodzinom za włączenie się we wspólne świętowanie. W sposób szczególny dziękujemy tym, którzy podjęli zaproszenie i upiekli przewspaniałe słodkości.

By je obejrzeć zapraszamy do GALERII