ŚWIĘTO PATRONA PRZEDSZKOLA

22 października 2019

22 X obchodziliśmy Patronalne Święto naszego przedszkola. Dzieci wzięły udział w akademii przygotowanej pod kierownictwem s. Ewy przez grupę Kropelek. Na zakończenie programu artystycznego wybrzmiał hymn przedszkola. Wcześniej, w czasie katechezy, s. Emanuela w każdej grupie prowadziła zajęcia o św. Janie Pawle II.

O 15:30 przeszliśmy do kościoła Przemienienia Pańskiego i wzięliśmy udział w uroczystej mszy świętej sprawowanej przez ks. Marka Andrzejuka w intencjach składanych w przedszkolu przez rodziców z prośbą o wstawiennictwo naszego Patrona. Pod koniec Eucharystii przedstawicielki rodziców odczytały akt zawierzenia rodzin Bogu przez ręce święto Papieża Polaka.

Uroczystość zakończyła się wspólnym przejściem pod pomnik Jana Pawła II - tam zapaliliśmy znicze, zaśpiewaliśmy "Barkę" i prosiliśmy, aby święty Jan Paweł II opiekował się naszym Przedszkolem i naszymi rodzinami.