Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

ŚWIĘTO PATRONA PRZEDSZKOLA

22 października 2019

22 X obchodziliśmy Patronalne Święto naszego przedszkola. Dzieci wzięły udział w akademii przygotowanej pod kierownictwem s. Ewy przez grupę Kropelek. Na zakończenie programu artystycznego wybrzmiał hymn przedszkola. Wcześniej, w czasie katechezy, s. Emanuela w każdej grupie prowadziła zajęcia o św. Janie Pawle II.

 

O 15:30 przeszliśmy do kościoła Przemienienia Pańskiego i wzięliśmy udział w uroczystej mszy świętej sprawowanej przez ks. Marka Andrzejuka w intencjach składanych w przedszkolu przez rodziców z prośbą o wstawiennictwo naszego Patrona. Pod koniec Eucharystii przedstawicielki rodziców odczytały akt zawierzenia rodzin Bogu przez ręce święto Papieża Polaka.

 

Uroczystość zakończyła się wspólnym przejściem pod pomnik Jana Pawła II - tam zapaliliśmy znicze, zaśpiewaliśmy "Barkę" i prosiliśmy, aby święty Jan Paweł II opiekował się naszym Przedszkolem i naszymi rodzinami.