SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM

06 marca 2020

Wizyta strażaka w przedszkolu wzbudziła duże zainteresowanie przedszkolaków. Dużym powodzeniem cieszył się wóz strażacki, którym przyjechał strażak. Dzieci miały możliwość poznać z bliska wyposażenie specjalistycznego auta.  Usłyszały na czym polega odpowiedzialna praca strażaka. Chętni mogli założyć kask, dotykać gaśnicę i inne przyrządy potrzebne w pracy.  Panu Strażakowi za przybycie do naszego przedszkola i przeprowadzenie ciekawych zajęć o zachowaniu bezpieczeństwa w razie pożaru, burzy oraz wypadku samochodowego serdecznie dziękujemy.