SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM

24 maja 2018

24 maja młodsze grupy miały okazję spotkać się ze strażakiem. Zajęcia realizowane w ramach projektu POZNAJEMY ZAWODY - prowadził tatuś Karolinki. Dzieci poznawały zasady bezpiecznego zachowania w sytuacji pożaru, miały okazję zobaczyć sprzęt, którym na co dzień posługują się strażacy. Największą atrakcją była możliwość zobaczenia strażackiego ekwipunku, samochodu i przymiarki strażackiego kasku :) Dziękujemy Panu Sławkowi za poświęcony czas i przygotowanie tego pouczającego spotkania.