lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM

24 maja 2018

24 maja młodsze grupy miały okazję spotkać się ze strażakiem. Zajęcia realizowane w ramach projektu POZNAJEMY ZAWODY - prowadził tatuś Karolinki. Dzieci poznawały zasady bezpiecznego zachowania w sytuacji pożaru, miały okazję zobaczyć sprzęt, którym na co dzień posługują się strażacy. Największą atrakcją była możliwość zobaczenia strażackiego ekwipunku, samochodu i przymiarki strażackiego kasku :) Dziękujemy Panu Sławkowi za poświęcony czas i przygotowanie tego pouczającego spotkania.

 

GALERIA

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.