SPOTKANIE Z POLICJĄ

30 września 2019

W ramach realizacji tematów o bezpieczeństwie nasze przedszkolaki spotkały się z policjantami. Dzieci mogły dowiedzieć się na czym polega praca w policji. Przypomniały sobie jak należy zachowywać się w rożnych sytuacjach, by zadbać o bezpieczeństwo własne i innych. Wiadomo, że największą atrakcją dla dzieci była okazja, by obejrzeć lub przymierzyć policyjne "gadżety". Niektórym dzieciom udało się nawet usiąść za kierownicą radiowozu :)

Dziękujemy naszym gościom i s. Marlenie, która pomogła zorganizować spotkanie z policją w przedszkolu.