SPOTKANIE Z PISARZEM

Informujemy, że z okazji Dni Pisarza

w dn. 9.03 (pon.) w godz.10.30 - 12.00 odbędzie się spotkanie

z pisarzem i obrońcą zwierząt

Tomem Justyniarskim.

10.30 - Kropelki i Gwiazdeczki

11.15 - Promyczki i Obłoczki

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek

wraz z dedykacją i autografem autora.

Dostępne będą m.in.: "Psie troski" (lektura szkolna)

i "Kocia mama" - po 20 zł

oraz "Książę i rumak" - kolorowa opowieść o tym, co w życiu najważniejsze - w cenie 30 zł.

05 marca 2020