SPOTKANIE INTEGRACYJNE 3-LATKÓW

26 września 2018

Rodzicom i dzieciom z grupy Obłoczków (oraz ich rodzeństwu) należą się GRATULACJE. Prawie cała grupa stawiła czoło wyzwaniu. Mimo deszczu spotkanie integracyjne się odbyło. A było nas naprawdę dużo - ok. 40 dzieci z rodzicami (dorosłych - 30).

Jak na takie spotkanie przystało, było ognisko z kiełbaskami, pyszności na stole, zabawy na placu. Był czas na wspólne, miłe rozmowy i zabawy z dziećmi. Ale dorośli mogli też trochę odpocząć, gdy dzieci hasały pod gołym niebem - oczywiście zerkając na nie czujnym okiem.

Deszcz, który 2-3 razy wygonił nas pod daszek, wcale nie popsuł dobrej zabawy. Dzieci radziły sobie świetnie w niedużym pomieszczeniu, bawiąc się między dorosłymi. Gdy po kilku chwilach się rozpogadzało, zabawa ponownie zaczynała się na zewnątrz. Uwieńczeniem wytrwałości była przepiękna podwójna tęcza.

Gdyby nie zmęczenie dzieci i zbliżający się chłodny wieczór, spotkanie trwałoby pewnie jeszcze dłużej. Dzieci świetnie się spisały w pakowaniu rzeczy do samochodu, podczas, gdy rodzice porządkowali teren.

Kochani Rodzice, dziękujemy za Waszą obecność, że chcieliście być... Dzięki takim spotkaniom bardziej się poznajemy i tworzymy jedną wielką rodzinę. Każdej Rodzinie dziękujemy za wszelkie smakołyki, które stały wspólnym na stole.

Rodzicom Antosia szczególne podziękowanie za załatwienie terenu i czuwanie nad całością, a Tacie Julka za udostępnienie dużego samochodu do przewiezienia i odwiezienia sprzętu rekreacyjnego itp. z przedszkola i z powrotem.

/s. Marlena/