lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

SPOTKANIE INTEGRACYJNE 3-LATKÓW

26 września 2018

Rodzicom i dzieciom z grupy Obłoczków (oraz ich rodzeństwu) należą się GRATULACJE. Prawie cała grupa stawiła czoło wyzwaniu. Mimo deszczu spotkanie integracyjne się odbyło. A było nas naprawdę dużo - ok. 40 dzieci z rodzicami (dorosłych - 30).

Jak na takie spotkanie przystało, było ognisko z kiełbaskami, pyszności na stole, zabawy na placu. Był czas na wspólne, miłe rozmowy i zabawy z dziećmi. Ale dorośli mogli też trochę odpocząć, gdy dzieci hasały pod gołym niebem - oczywiście zerkając na nie czujnym okiem.

Deszcz, który 2-3 razy wygonił nas pod daszek, wcale nie popsuł dobrej zabawy. Dzieci radziły sobie świetnie w niedużym pomieszczeniu, bawiąc się między dorosłymi. Gdy po kilku chwilach się rozpogadzało, zabawa ponownie zaczynała się na zewnątrz. Uwieńczeniem wytrwałości była przepiękna podwójna tęcza.

Gdyby nie zmęczenie dzieci i zbliżający się chłodny wieczór, spotkanie trwałoby pewnie jeszcze dłużej. Dzieci świetnie się spisały w pakowaniu rzeczy do samochodu, podczas, gdy rodzice porządkowali teren.

 

Kochani Rodzice, dziękujemy za Waszą obecność, że chcieliście być... Dzięki takim spotkaniom bardziej się poznajemy i tworzymy jedną wielką rodzinę. Każdej Rodzinie dziękujemy za wszelkie smakołyki, które stały wspólnym na stole.

Rodzicom Antosia szczególne podziękowanie za załatwienie terenu i czuwanie nad całością, a Tacie Julka za udostępnienie dużego samochodu do przewiezienia i odwiezienia sprzętu rekreacyjnego itp. z przedszkola i z powrotem.

/s. Marlena/

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.