lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

RODZINNE ŚWIĘTOWANIE

19 grudnia 2018

W tym roku inaczej niż w latach ubiegłych przeżywaliśmy spotkania opłatkowe. Każda grupa zorganizowała na terenie przedszkola rodzinne obchody zbliżającej się uroczystości Bożego Narodzenia. Były wiersze, piosenki, pierwsze kolędy. Rodzice zaangażowali się w czytanie Słowa Bożego i wspólną modlitwę. Łamanie się opłatkiem poprzedziły życzenia od s. Dyrektor i Wychowawczyń grup. W czasie dzielenia się opłatkiem i składania życzeń rodziny wręczały sobie wzajemnie własnoręcznie przygotowane karty świąteczne. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, rodzinną atmosferę i pomoc w organizacji spotkań.

 

GALERIA - OBŁOCZKI, DZWONECZKI, GWIAZDECZKI

GALERIA - PROMYCZKI, KROPELKI

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.