RODZINNE ŚWIĘTOWANIE

19 grudnia 2018

W tym roku inaczej niż w latach ubiegłych przeżywaliśmy spotkania opłatkowe. Każda grupa zorganizowała na terenie przedszkola rodzinne obchody zbliżającej się uroczystości Bożego Narodzenia. Były wiersze, piosenki, pierwsze kolędy. Rodzice zaangażowali się w czytanie Słowa Bożego i wspólną modlitwę. Łamanie się opłatkiem poprzedziły życzenia od s. Dyrektor i Wychowawczyń grup. W czasie dzielenia się opłatkiem i składania życzeń rodziny wręczały sobie wzajemnie własnoręcznie przygotowane karty świąteczne. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, rodzinną atmosferę i pomoc w organizacji spotkań.

GALERIA - OBŁOCZKI, DZWONECZKI, GWIAZDECZKI

GALERIA - PROMYCZKI, KROPELKI