karta zgłoszenia 2018/19 do wypełnienia - LINK

ZASADY PRZYJMOWANIA DZIECI

1. Do Niepublicznego Przedszkola Sióstr Nazaretanek im. Jana Pawła II w Łukowie przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

2. Dziecko w wieku 6 lat jest obowiązane odbyć roczne przygotowanie przedszkolne.

3. Liczba oddziałów w przedszkolu wynosi 5.

4. Liczebność dzieci w oddziale wynosi 25.

5. Przedszkole prowadzi nabór ciągły z uwzględnieniem ilości wolnych aktualnie miejsc.

6. O przyjęciu dziecka do placówki decyduje dyrektor przedszkola.

7. Zainteresowany rekrutacją rodzic składa u dyrekcji wypełnioną "Kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola" i odbywa rozmowę rekrutacyjną z Siostrą Dyrektor.

8. Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkola są zobowiązani do pisemnego potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do placówki oraz wpłacenia bezzwrotnego wpisowego w wysokości 150zł.

9. Brak potwierdzenia woli i niewpłacenie wpisowego w ustalonym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w placówce.

ATRAKCYJNA OFERTA - PRZYSTĘPNA CENA

R.SZK. 2018/19

OPŁATA STAŁA - tzw. czesne 210 zł

(w tym m.in. :

• realizacja zajęć programowych zgodnie z podstawą programową kształcenia ogólnego MEN,
  • opieka psychologa,
  • opieka logopedy,
  • terapia pedagogiczna,
  • rytmika,
  • gimnastyka korekcyjna,
  • angielski,
  • religia,