PRZEDSZKOLNE RORATY

W adwentowy czas weszliśmy razem z Matką Bożą biorąc udział we mszy świętej roratniej sprawowanej przez ks. Marka Andrzejuka w naszej zakonnej kaplicy. Tradycyjnie wszystkie grupy przygotowały na tę okoliczność lampiony. W losowanych na zakończenie Eucharystii lampionach ukryte było imię dziecka, którego rodzina będzie otaczana modlitwą przez dziecko i rodzinę, która je wylosowała. To piękna wymiana duchowych darów pozwalająca świadomie przeżywać czas Adwentu w naszym przedszkolu i w naszych domach.

09 grudnia 2019