Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

PRZEDSZKOLNE RORATY

W adwentowy czas weszliśmy razem z Matką Bożą biorąc udział we mszy świętej roratniej sprawowanej przez ks. Marka Andrzejuka w naszej zakonnej kaplicy. Tradycyjnie wszystkie grupy przygotowały na tę okoliczność lampiony. W losowanych na zakończenie Eucharystii lampionach ukryte było imię dziecka, którego rodzina będzie otaczana modlitwą przez dziecko i rodzinę, która je wylosowała. To piękna wymiana duchowych darów pozwalająca świadomie przeżywać czas Adwentu w naszym przedszkolu i w naszych domach.

 

09 grudnia 2019