lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

PRZEDSZKOLIADA 2018

26 maja 2018

W sobotni poranek 26.05.18, dwanaścioro przedszkolaków z czterech grup z: „Obłoczków”- Hania, z „Promyczków”- Filip, Cyprian, Hubert z bratem Maćkiem, z „Gwiazdeczek”- Ignacy, Jaś, Maja, Ania, z „Kropelek”- Ania K., Jagoda, Ania R., zebrało się na boisku przy kortach, aby wraz z rodzicami wziąć u dział w „PRZEDSZKOLIADZIE” – imprezie rekreacyjno-sportowej zorganizowanej z myślą o najmłodszych w ramach obchodów Dni Miasta Łukowa. Po prezentacji każdego przedszkola, rozpoczęły się konkurencje sportowe. Zarówno dzieci, jak i rodzice biorący udział w rywalizacji świetnie się bawili. Na zakończenie zmęczeni i szczęśliwi uczestnicy Przedszkoliady otrzymali pamiątkowe medale i upominki. Nasza placówka dostała również dyplom i piękny puchar, który można zobaczyć w przedszkolu. Po wspólnym zdjęciu i zapewnieniu, że za rok będzie nas więcej, wróciliśmy do swoich domów.

s. Ewa

 

GALERIA

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.