PRZEDSZKOLIADA 2018

26 maja 2018

W sobotni poranek 26.05.18, dwanaścioro przedszkolaków z czterech grup z: „Obłoczków”- Hania, z „Promyczków”- Filip, Cyprian, Hubert z bratem Maćkiem, z „Gwiazdeczek”- Ignacy, Jaś, Maja, Ania, z „Kropelek”- Ania K., Jagoda, Ania R., zebrało się na boisku przy kortach, aby wraz z rodzicami wziąć u dział w „PRZEDSZKOLIADZIE” – imprezie rekreacyjno-sportowej zorganizowanej z myślą o najmłodszych w ramach obchodów Dni Miasta Łukowa. Po prezentacji każdego przedszkola, rozpoczęły się konkurencje sportowe. Zarówno dzieci, jak i rodzice biorący udział w rywalizacji świetnie się bawili. Na zakończenie zmęczeni i szczęśliwi uczestnicy Przedszkoliady otrzymali pamiątkowe medale i upominki. Nasza placówka dostała również dyplom i piękny puchar, który można zobaczyć w przedszkolu. Po wspólnym zdjęciu i zapewnieniu, że za rok będzie nas więcej, wróciliśmy do swoich domów.

s. Ewa