Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

PRZEDSZKOLE DO HYMNU!

14 listopada 2019

Jak co roku z wielką radością i dumą z tego, że jesteśmy Polakami, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. W piątek 8 XI wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane według kolorystyki biało-czerwonej. Na specjalnie przygotowanej akademii były wierszyki, śpiewanie piosenek wojskowych /Przybyli ułani pod okienko/, była też defilada z flagami przygotowanymi przez dzieci! O godzinie 11:11 włączyliśmy się w ogólnopolską akcję MEN  Szkoła do hymnu.

 

Świętowanie 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przedłużył udział kilkunastoosobowej grupy naszych przedszkolaków w XXVII Biegach Niepodległości organizowanych przez łukowski OSIR. Naszym dzieciom towarzyszyli rodzice i siostry z przedszkola. Bardzo się cieszyliśmy, że nasz kolega Wojtek M. z zerówki stanął na podium po Biegu Krasnala /150 m/!!! Gratulujemy!!!