PRZEDSZKOLE DO HYMNU!

14 listopada 2019

Jak co roku z wielką radością i dumą z tego, że jesteśmy Polakami, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. W piątek 8 XI wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane według kolorystyki biało-czerwonej. Na specjalnie przygotowanej akademii były wierszyki, śpiewanie piosenek wojskowych /Przybyli ułani pod okienko/, była też defilada z flagami przygotowanymi przez dzieci! O godzinie 11:11 włączyliśmy się w ogólnopolską akcję MEN  Szkoła do hymnu.

Świętowanie 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przedłużył udział kilkunastoosobowej grupy naszych przedszkolaków w XXVII Biegach Niepodległości organizowanych przez łukowski OSIR. Naszym dzieciom towarzyszyli rodzice i siostry z przedszkola. Bardzo się cieszyliśmy, że nasz kolega Wojtek M. z zerówki stanął na podium po Biegu Krasnala /150 m/!!! Gratulujemy!!!