Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

PRZEDŁUŻENIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ

24 kwietnia 2020

Decyzją rządu z dnia 24 kwietnia br.

Przedłuża się zamknięcie PRZEDSZKOLI, szkół i żłobków do 24 maja 2020.

Oficjalny komunikat zapowiada: 

 

W niedługim terminie podamy informacje dotyczące ewentualnej możliwości prowadzenia pewnych form działalności opiekuńczej w części placówek.

 

Drodzy Rodzice i pracownicy Przedszkola!

Pozostaje nam cierpliwie czekać na wskazania od kiedy i w jakim zakresie wolno nam będzie działać. Zapewniam, że i my tęsknimy już za powrotem. Proszę, na ile to możliwe, korzystać z pomocy edukacyjnych przekazywanych przez wychowawczynie grup i pozostawać w kontakcie telefonicznym lub e-mailowym.

s. Ruth Jadwiga Kawa p.o. dyr.