PRZEDŁUŻENIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ

24 kwietnia 2020

Decyzją rządu z dnia 24 kwietnia br.

Przedłuża się zamknięcie PRZEDSZKOLI, szkół i żłobków do 24 maja 2020.

Oficjalny komunikat zapowiada:

W niedługim terminie podamy informacje dotyczące ewentualnej możliwości prowadzenia pewnych form działalności opiekuńczej w części placówek.

Drodzy Rodzice i pracownicy Przedszkola!

Pozostaje nam cierpliwie czekać na wskazania od kiedy i w jakim zakresie wolno nam będzie działać. Zapewniam, że i my tęsknimy już za powrotem. Proszę, na ile to możliwe, korzystać z pomocy edukacyjnych przekazywanych przez wychowawczynie grup i pozostawać w kontakcie telefonicznym lub e-mailowym.

s. Ruth Jadwiga Kawa p.o. dyr.