Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

PROMYCZKOWE POCZĄTKI

17 września 2019

Tylko i aż… dwa tygodnie minęło od rozpoczęcia roku szkolnego. Dlaczego "aż"? Bo tyle się już działo, a będzie dziać się jeszcze więcej… Nasze "Promyczki" są bardzo aktywne, energiczne i kreatywne. W ciągu dnia… bawimy się i pracujemy: ćwiczymy, utrwalamy poznane wcześniej wiadomości oraz zdobywamy nowe umiejętności. Powtarzamy nazwy kolorów, liczymy, bawimy się przy muzyce. Było już sporo zajęć plastycznych wykonywanych różnymi technikami i zabaw manualnych. Chodziliśmy często na spacery i bawiliśmy się na placu zabaw oraz w sali. Nowością w grupie jest język angielski, który już się rozpoczął. Dzieci potrafią się przywitać, pożegnać i przedstawić po angielsku. A co najważniejsze !!! - nie ma już spania po obiedzie. Ale w celu regeneracji sił jest odpoczynek: oglądanie książek i słuchanie bajki czytanej przez nauczycielkę lub odtwarzanej z płyty. W tym roku każdy przedszkolny stolik w naszej sali - to nazwa innej figury geometrycznej, a każde wyznaczone krzesełko to inny kolor danej figury - bo jednym z tegorocznych priorytetów w naszym przedszkolu jest rozwój kompetencji matematycznych u dzieci.

 

/s. Marlena/

GALERIA