Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

PROMYCZKI W BIBLIOTECE

06 marca 2020

W środę, 4 marca, grupa Promyczków wyruszyła do biblioteki.

Spotkanie w bibliotece było bardzo ciekawie zorganizowane. Poprowadzone przez panią bibliotekarkę zajęcia zmuszały do myślenia.

Na początku był krótki filmik, po którym dzieci musiały wypowiedzieć się, kto w nim występował. Odgadywały bajkę z pokazywanych przez prowadzącą obrazków, a także zagadki ukryte we wskazanych książkach.

Była zabawy z zamkniętymi oczami - co zniknęło z koszyczka Czerwonego Kapturka, a także - kto trafi w Babę Jagę, czyli rzucanie papierowymi kulkami.

Później był wolny czas na oglądanie książek oraz poprzytulanie się do bajkowych pluszaków.

Nie mogła się obyć wycieczka bez wybrania i wypożyczenia kilku książek z biblioteki, które dzieci niosły pod pachą do przedszkola.

s. Marlena

GALERIA