PROMYCZKI NA WYCIECZCE

04 czerwca 2018

04.06.18 o godz. 7. 30 z bazy PKS – Łuków wyjechaliśmy do Magicznych Ogrodów. Jechało nam się dobrze. W janowskich Trzciankach czekała na nas „wróżka”, która oprowadziła nas po całym terenie i zapoznała z różnymi miejscami zabaw. Po obiedzie w małych grupkach zwiedziliśmy atrakcje, na których już byliśmy, i odwiedziliśmy te, do których nie udało nam się wcześniej dotrzeć. Po południu opaleni „magicznym „słońcem”, z dobrymi humorami i ze śpiewem na ustach wróciliśmy do Łukowa.

s. Ewa