PRÓBNA EWAKUACJA

23 września 2019

Nasze dzieci uczą się o bezpieczeństwie w praktyce. W ramach poznawania zasad bezpiecznego zachowania w przedszkolu mieliśmy prowadzone ćwiczenia w sprawnym opuszczaniu budynku w nagłej sytuacji. Opanowaniem tej umiejętności dzieci mogły pochwalić się w czasie próbnej ewakuacji. Strażacy byli pod wrażeniem, jak szybko i spokojnie udało się dzieciom wyjść z przedszkola.

W najbliższym czasie będziemy uczyć się o bezpieczeństwie w czasie ruchu drogowego i spotkamy się z policjantem :)