POŻEGNANIE ZERÓWKI

21 czerwca 2019

Wielka sprawa! Nasze KROPELKI są już ABSOLWENTAMI przedszkola! Szybko minął czas. Zerówka szykuje się do szkoły! Tradycyjnie na zakończenie nauki w przedszkolu dzieci pod kierunkiem swoich wychowawczyń: s. Sary i p. Iwonki przygotowały dla nas piękne pożegnanie. Najpierw zaprezentowały swoje talenty w przedstawieniu GŁOS W MUSZLI. Potem w piosenkach śpiewanych w języku polskim i po angielsku, a następnie w tańcu - takiego układu poloneza nie powstydziliby się licealiści na studniówce!!! Wszyscy byliśmy zachwyceni naszymi dziećmi! Po części artystycznej miało miejsce wręczenie dyplomów, upominków i niespodzianek. Każde dziecko otrzymało w prezencie pięknie ilustrowane Pismo Święte, pamiątkowe tablo, dyplomy i przypinkę z napisem: JESTEM ABSOLWENTEM. Rada Rodziców obdarowała Kropelki zestawem przyborów artystycznych - do szkoły będą w sam raz!

Były także pamiątkowe zdjęcia, przemowy, podziękowania i życzenia - jak to zwykle na podsumowaniach bywa.

Na drugi dzień Kropelki żegnały się z kolegami i koleżankami z młodszych grup. W imieniu przedszkolaków Gwiazdeczki zaprosiły je na sceniczną niespodziankę, a potem wyśpiewały im życzenia nawiązujące do szkolnej przyszłości. Dzieci przygotowały Kropelkom w prezencie zakładki do książek z postacią bł. Franciszki Siedliskiej i św. Jana Pawła II - Patrona Przedszkola.

Niech Pan Jezus prowadzi naszych Absolwentów, nieustannie im błogosławi i wspiera!!!