lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

POŻEGNANIE ZERÓWKI

21 czerwca 2019

Wielka sprawa! Nasze KROPELKI są już ABSOLWENTAMI przedszkola! Szybko minął czas. Zerówka szykuje się do szkoły! Tradycyjnie na zakończenie nauki w przedszkolu dzieci pod kierunkiem swoich wychowawczyń: s. Sary i p. Iwonki przygotowały dla nas piękne pożegnanie. Najpierw zaprezentowały swoje talenty w przedstawieniu GŁOS W MUSZLI. Potem w piosenkach śpiewanych w języku polskim i po angielsku, a następnie w tańcu - takiego układu poloneza nie powstydziliby się licealiści na studniówce!!! Wszyscy byliśmy zachwyceni naszymi dziećmi! Po części artystycznej miało miejsce wręczenie dyplomów, upominków i niespodzianek. Każde dziecko otrzymało w prezencie pięknie ilustrowane Pismo Święte, pamiątkowe tablo, dyplomy i przypinkę z napisem: JESTEM ABSOLWENTEM. Rada Rodziców obdarowała Kropelki zestawem przyborów artystycznych - do szkoły będą w sam raz!

 

Były także pamiątkowe zdjęcia, przemowy, podziękowania i życzenia - jak to zwykle na podsumowaniach bywa.

 

Na drugi dzień Kropelki żegnały się z kolegami i koleżankami z młodszych grup. W imieniu przedszkolaków Gwiazdeczki zaprosiły je na sceniczną niespodziankę, a potem wyśpiewały im życzenia nawiązujące do szkolnej przyszłości. Dzieci przygotowały Kropelkom w prezencie zakładki do książek z postacią bł. Franciszki Siedliskiej i św. Jana Pawła II - Patrona Przedszkola.

 

Niech Pan Jezus prowadzi naszych Absolwentów, nieustannie im błogosławi i wspiera!!!

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.