lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

POŻEGNANIE ZERÓWKI

20 czerwca 2018

20 czerwca był dniem oficjalnego pożegnania naszej zerówki. Kropelki zaprosiły na swoją uroczystość wszystkich nauczycieli i pracowników przedszkola. Dzieciom towarzyszyli rodzice i inni członkowie ich rodzin.

 

Kropelki przygotowały dla nas piękne przedstawienie pt. Kopciuszek. Dzieci wykazały się wielkim talentem, swobodną grą aktorską i ruchem scenicznym. Były bardzo samodzielne i dobrze zorganizowane. Świetnie tańczyły i śpiewały.

 

Po wspaniałym spektaklu zerówkowicze - już w galowych strojach - zaprezentowali się nam w pięknie odtańczonym polonezie. Potem była piosenka, w której zapewniały wszystkich, że w szkole dadzą sobie radę.

 

Kolejnym punktem programu było wręczenie dzieciom pamiątek ukończenia przedszkola. Kropelki otrzymały Biblię, dyplomy, pakiecik książek od swojej grupy oraz zestaw plastyczny od dzieci i rodziców z młodszych grup – ufundowany przez Radę Rodziców. Każdemu dziecku s. Dyrektor przypięła plakietkę z napisem: JESTEM ABSOLWENTEM. Ponadto rodzice otrzymali listy gratulacyjne z podziękowaniem za lata współpracy z przedszkolem. Był też czas na wspólną fotografię i na wyrażenie wdzięczności ze strony rodziców.

 

Wszystkim towarzyszyła miła i radosna atmosfera.

 

Kochanym Kropelkom życzymy Bożego błogosławieństwa na czas rozpoczęcia nauki w szkole. Będzie nam Was brakowało. Pamiętajcie, że zawsze będziecie mile widziane w przedszkolnych murach!

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.