POŻEGNANIE ZERÓWKI

20 czerwca 2018

20 czerwca był dniem oficjalnego pożegnania naszej zerówki. Kropelki zaprosiły na swoją uroczystość wszystkich nauczycieli i pracowników przedszkola. Dzieciom towarzyszyli rodzice i inni członkowie ich rodzin.

Kropelki przygotowały dla nas piękne przedstawienie pt. Kopciuszek. Dzieci wykazały się wielkim talentem, swobodną grą aktorską i ruchem scenicznym. Były bardzo samodzielne i dobrze zorganizowane. Świetnie tańczyły i śpiewały.

Po wspaniałym spektaklu zerówkowicze - już w galowych strojach - zaprezentowali się nam w pięknie odtańczonym polonezie. Potem była piosenka, w której zapewniały wszystkich, że w szkole dadzą sobie radę.

Kolejnym punktem programu było wręczenie dzieciom pamiątek ukończenia przedszkola. Kropelki otrzymały Biblię, dyplomy, pakiecik książek od swojej grupy oraz zestaw plastyczny od dzieci i rodziców z młodszych grup – ufundowany przez Radę Rodziców. Każdemu dziecku s. Dyrektor przypięła plakietkę z napisem: JESTEM ABSOLWENTEM. Ponadto rodzice otrzymali listy gratulacyjne z podziękowaniem za lata współpracy z przedszkolem. Był też czas na wspólną fotografię i na wyrażenie wdzięczności ze strony rodziców.

Wszystkim towarzyszyła miła i radosna atmosfera.

Kochanym Kropelkom życzymy Bożego błogosławieństwa na czas rozpoczęcia nauki w szkole. Będzie nam Was brakowało. Pamiętajcie, że zawsze będziecie mile widziane w przedszkolnych murach!