lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

POJEDŹ RAZEM Z NAMI!!

24 września 2019

Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania do Sanktuarium Matki Bożej w Kodniu. Pomysł wyjazdu zrodził się na spotkaniu z Radą Rodziców i mamy nadzieję, że spotka się z dużym odzewem. Październik - miesiąc różańcowy, no i sobota - czyli dobre okoliczności, by spędzić rodzinny czas z Maryją i nazaretankami :)

 

Zapraszamy - szczegóły i zapisy w przedszkolu.

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.