PISARZ W PRZEDSZKOLU

10 marca 2020

W dniu 9.03.2020 r. w naszym przedszkolu gościł autor książek dla dzieci i obrońca zwierząt - Tom Justyniarski. Towarzyszył mu piesek - mała Lusia. Pisarz w sposób bardzo przystępny uczył dzieci miłości do zwierząt, dbania o nie i traktowania, jak kogoś z rodziny. Spotkaniu towarzyszył ciekawy dialog oraz wspólna zabawa z dziećmi. Wszystko odbyło się w bardzo miłej, radosnej i przyjaznej atmosferze, co ułatwiało dzieciom przyswajanie treści przekazywanych przez tego niezwykłego Gościa.