Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

PILNE! WAŻNA INFORMACJA !

11 marca 2020

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

 

zgodnie z zarządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.03.2020, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, od dnia 12 marca (czwartek) do 25 marca włącznie (środa) zostaje zawieszona działalność dydaktyczna przedszkoli i szkół w całej Polsce.

12 i 13 marca (czwartek i piątek) do naszego przedszkola można jeszcze przyprowadzać dzieci – będą one objęte opieką w stałych godzinach.

Przypominam, że sytuacja nieprzewidzianego zamknięcia przedszkola daje Rodzicowi prawo do zasiłku opiekuńczego (art. 32 ust.1 lit.a Ustawy z dnia 25.06. 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U.2017,poz.1368).

 

Drodzy Państwo, zachowując higienę i ostrożność, zachowajmy zdrowy rozsądek i nie ulegajmy panice wobec globalnych zagrożeń. Niech powody do niepokoju nie niszczą w nas nadziei, że Bóg jest Panem świata i dobrym Ojcem każdego z nas. A spędzając więcej czasu ze swoim dzieckiem, módlmy się wraz z nim o ochronę przed złem.

Pozdrawiam serdecznie i życzę jak najmniej kłopotów.

s. Ruth Jadwiga Kawa p.o. dyr.