Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

PIKNIK RODZINNY

23 września 2019

Z inicjatywy Rady Rodziców, w sobotę 21 września odbył się PIKNIK RODZINNY. Spotkaliśmy się na terenie rancza w Żdżarach k/Łukowa. Był czas na zabawę, rozmowy i wspólne jedzonko - każda rodzina przyniosła domowe smakołyki, a grill i ognisko umożliwiały dodatkowo pieczenie kiełbasek, szaszłyków i innych pyszności. Dzieci świetnie bawiły się na dmuchańcach i w czasie skoków na eurobungee. Wrześniowa aura bywa zmienna. Trafiła nam się pochmurna i trochę chłodna sobota, ale nie padało! - za to dzięki niech będą Panu Bogu. Wszystkim bardzo spodobał się pomysł wrześniowego pikniku i żdżarska okolica. Mamy nadzieję na kolejny za rok!

Dziękujemy za obecność, wspólnie spędzony czas, a Radzie Rodziców za sfinansowanie atrakcji dla naszych przedszkolaków :)