PIKNIK RODZINNY

23 września 2019

Z inicjatywy Rady Rodziców, w sobotę 21 września odbył się PIKNIK RODZINNY. Spotkaliśmy się na terenie rancza w Żdżarach k/Łukowa. Był czas na zabawę, rozmowy i wspólne jedzonko - każda rodzina przyniosła domowe smakołyki, a grill i ognisko umożliwiały dodatkowo pieczenie kiełbasek, szaszłyków i innych pyszności. Dzieci świetnie bawiły się na dmuchańcach i w czasie skoków na eurobungee. Wrześniowa aura bywa zmienna. Trafiła nam się pochmurna i trochę chłodna sobota, ale nie padało! - za to dzięki niech będą Panu Bogu. Wszystkim bardzo spodobał się pomysł wrześniowego pikniku i żdżarska okolica. Mamy nadzieję na kolejny za rok!

Dziękujemy za obecność, wspólnie spędzony czas, a Radzie Rodziców za sfinansowanie atrakcji dla naszych przedszkolaków :)