lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

PIERWSZE DNI U OBŁOCZKÓW

26 września 2018

Pierwsze tygodnie za nami.

Powoli przedszkole staje się dla naszych najmłodszych drugim domem. Może jeszcze od czasu do czasu przypomni się mama lub tata, ale to przecież normalne… Staramy się dzieciom tak zapełnić i urozmaicić czas przez różne formy zajęć i zabaw, żeby im minął szybko i w atmosferze radości.

 

 

Pierwsza wycieczka " Obłoczków"

20 września 2018 r., w piękny słoneczny dzień grupa "Obłoczków" - 3-latków (dołączyły do grupy dwa dzielne "Dzwoneczki") z wychowawczyniami i chętnymi na wyprawę rodzicami, wyruszyła na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę autokarową do Turzych Rogów. Głównym celem wycieczki był las, gdzie dzieci przyglądały się drzewom, szukały grzybów i zbierały szyszki, żołędzie oraz liście do kącika przedszkolnego. Okazało się, że spacer po lesie nie jest taki łatwy. Ale dzieci były bardzo dzielne. Pod lasem czekał autokar, który zawiózł małych pasażerów na posesję do p. Gosi, która mieszka niedaleko lasu. Czekała na nie za chwilę niespodzianka… Tam był piknik z lodami na deser, które zrobiła p. Gosia oraz różne zabawy. Na koniec nie zabrakło wyprawy na maliny. Naszym małym zuchom należała się nagroda za zdyscyplinowanie i odwagę. Każde dziecko otrzymało maskotkę - leśnego krasnoludka, który miał im przypominać mile spędzony dzień. Chociaż zmęczeni, ale uśmiechnięci wróciliśmy na późniejszy obiad i… odpoczynek.

 

Dziękujemy Rodzicom, którzy byli z dziećmi na wycieczce za pomoc i wsparcie, a p. Gosi za miłe przyjęcie w swoim domu.

/s. Marlena/

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.