lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

PAMIĘTAMY O NASZYM PATRONIE

30 kwietnia 2019

W piątą rocznicę kanonizacji Jana Pawła II Kropelki udały się do Patrona Przedszkola, by złożyć Mu hołd i zaśpiewać ulubioną papieską piosenkę- Barkę.

 

W drodze do pomnika mieszkańcy Łukowa mile nas pozdrawiali mówiąc: Jakie cudowne dzieci, które pamiętają o Ojcu Świętym…, a my odpowiadaliśmy krótkim zawołaniem: Nie ma lepszego od Jana Pawła II. Podczas modlitwy podziękowaliśmy Bogu za wielkiego Papieża Polaka. Naszemu Patronowi mówiliśmy o naszych rodzinach, ojczyźnie i sprawach przedszkola.

 

Wracaliśmy radując się pięknem przyrody - całą grupą hasaliśmy między drzewami i blokami. Podziwialiśmy stokrotki, mlecze, magnolie, soczystą zieleń traw i śpiew ptaków.

 

/s. Sara/

GALERIA

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.