PAMIĘTAMY O NASZYM PATRONIE

30 kwietnia 2019

W piątą rocznicę kanonizacji Jana Pawła II Kropelki udały się do Patrona Przedszkola, by złożyć Mu hołd i zaśpiewać ulubioną papieską piosenkę- Barkę.

W drodze do pomnika mieszkańcy Łukowa mile nas pozdrawiali mówiąc: Jakie cudowne dzieci, które pamiętają o Ojcu Świętym…, a my odpowiadaliśmy krótkim zawołaniem: Nie ma lepszego od Jana Pawła II. Podczas modlitwy podziękowaliśmy Bogu za wielkiego Papieża Polaka. Naszemu Patronowi mówiliśmy o naszych rodzinach, ojczyźnie i sprawach przedszkola.

Wracaliśmy radując się pięknem przyrody - całą grupą hasaliśmy między drzewami i blokami. Podziwialiśmy stokrotki, mlecze, magnolie, soczystą zieleń traw i śpiew ptaków.

/s. Sara/