lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

OPŁATKOWE SPOTKANIE RODZIN

18 grudnia 2017

W   niedzielę   17  XII  w  hali  sportowej   Szkoły   Podstawowej   nr  2  w Łukowie, miało miejsce OPŁATKOWE SPOTKANIE dla naszych przedszkolaków i ich rodzin. Grupa czterolatków  pod    kierunkiem  s. Ewy i s. Estery zaprezentowała program artystyczny wprowadzający w tematykę Bożego Narodzenia. Nasze średniaki spisały się pięknie. To był ich pierwszy tak ważny i „duży” występ.

 

Spotkaniu towarzyszył ks. Marek Andrzejuk,  który   pobłogosławił opłatki i poprowadził modlitwę. Potem były życzenia składane przez ks. Marka, s. Dominikę Konieczną – przełożoną łukowskiego klasztoru,  p. Beatę Jankowską  –  przewodniczącą  Rady Rodziców i s. Almę Pachutę – dyrektorkę naszego przedszkola.

 

Wszyscy czekali na kulminacyjny moment czyli dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń i przekazanie świątecznego upominku wykonanego dla rodziny dziecka wylosowanego do modlitwy na czas Adwentu, w tym roku była to ręcznie robiona bombka. Rodziny prześcigały się w pomysłowości - bombki wyglądały naprawdę bombowo!!!

 

Gratulujemy pełnego artyzmu wykonania świątecznych bombek i raz jeszcze składamy wszystkim najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego.

 

GALERIA - ZAPRASZAMY

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.