OPŁATKOWE SPOTKANIE RODZIN

18 grudnia 2017

W   niedzielę   17  XII  w  hali  sportowej   Szkoły   Podstawowej   nr  2  w Łukowie, miało miejsce OPŁATKOWE SPOTKANIE dla naszych przedszkolaków i ich rodzin. Grupa czterolatków  pod    kierunkiem  s. Ewy i s. Estery zaprezentowała program artystyczny wprowadzający w tematykę Bożego Narodzenia. Nasze średniaki spisały się pięknie. To był ich pierwszy tak ważny i „duży” występ.

Spotkaniu towarzyszył ks. Marek Andrzejuk,  który   pobłogosławił opłatki i poprowadził modlitwę. Potem były życzenia składane przez ks. Marka, s. Dominikę Konieczną – przełożoną łukowskiego klasztoru,  p. Beatę Jankowską  –  przewodniczącą  Rady Rodziców i s. Almę Pachutę – dyrektorkę naszego przedszkola.

Wszyscy czekali na kulminacyjny moment czyli dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń i przekazanie świątecznego upominku wykonanego dla rodziny dziecka wylosowanego do modlitwy na czas Adwentu, w tym roku była to ręcznie robiona bombka. Rodziny prześcigały się w pomysłowości - bombki wyglądały naprawdę bombowo!!!

Gratulujemy pełnego artyzmu wykonania świątecznych bombek i raz jeszcze składamy wszystkim najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego.

GALERIA - ZAPRASZAMY