lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

"OBŁOCZKI" W BIBLIOTECE

25 maja 2018

25 maja, w piątkowe przedpołudnie dzieci z grupy „Obłoczków” odwiedziły pobliską bibliotekę. Dla większości, był to pierwszy pobyt w królestwie książki. Maluchy z zaangażowaniem rozwiązywały baśniowe zagadki, z ciekawością słuchały czytanego przez Panią Bibliotekarkę opowiadania o Kaczorku Dawidku, który nie chciał się myć oraz poznały specyfikę pracy w bibliotece. „Obłoczki” najbardziej cieszyły się z zabawy w kąciku dziecięcym, gdzie mogły grać w gry, układać puzzle oraz oglądać wybrane przez siebie książeczki. Na koniec sami wypożyczyliśmy do przedszkola „Bajki świata”, które czytaliśmy podczas popołudniowego odpoczynku. Dzieci zachęcone miłym spotkaniem z książką obiecały wrócić do biblioteki w najbliższym czasie ze swoimi rodzicami.

/S. VERITAS/

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.