OBŁOCZKI NA FINISZU

26 czerwca 2019

I kolejny rok szkolny za nami…

W grupie "Obłoczków" 26 czerwca mieliśmy dwie uroczystości: zakończenie roku przedszkolnego i imieniny P. Gosi.

Dzieci przygotowały dla solenizantki krótki program artystyczny związany z obecną porą roku. Były też życzenia i oczywiście słodkości od Pani Gosi.

Po części artystycznej czekała na dzieci niespodzianka. Siostra ogłosiła, ze wszystkie dzieci zdały egzamin w grupie 3 - latków i po wakacjach spotykamy się w grupie o rok starszej - "Promyczkach". Dzieci z entuzjazmem przyjęły tę radosną wiadomość. Każde otrzymało dwa dyplomy: ukończenia grupy " Obłoczków" i dyplom z katechezy.

Na wakacje życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzinom wielu łask i dobrego odpoczynku. Dziękujemy wszystkim za miniony rok, a rodzicom za otwartość i za miłą współpracę.

A przy okazji składamy najlepsze życzenia solenizantom czerwcowym: Wiktorii i Antosiowi K. oraz dzieciom, które ukończą swoje cztery lata w lipcu: Marysi i Antosiowi M.

Niech Wam wszystkim błogosławi Dobry Bóg.