lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

OBŁOCZKI NA FINISZU

26 czerwca 2019

I kolejny rok szkolny za nami…

W grupie "Obłoczków" 26 czerwca mieliśmy dwie uroczystości: zakończenie roku przedszkolnego i imieniny P. Gosi.

Dzieci przygotowały dla solenizantki krótki program artystyczny związany z obecną porą roku. Były też życzenia i oczywiście słodkości od Pani Gosi.

Po części artystycznej czekała na dzieci niespodzianka. Siostra ogłosiła, ze wszystkie dzieci zdały egzamin w grupie 3 - latków i po wakacjach spotykamy się w grupie o rok starszej - "Promyczkach". Dzieci z entuzjazmem przyjęły tę radosną wiadomość. Każde otrzymało dwa dyplomy: ukończenia grupy " Obłoczków" i dyplom z katechezy.

Na wakacje życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzinom wielu łask i dobrego odpoczynku. Dziękujemy wszystkim za miniony rok, a rodzicom za otwartość i za miłą współpracę.

A przy okazji składamy najlepsze życzenia solenizantom czerwcowym: Wiktorii i Antosiowi K. oraz dzieciom, które ukończą swoje cztery lata w lipcu: Marysi i Antosiowi M.

Niech Wam wszystkim błogosławi Dobry Bóg.

 

 

GALERIA

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.