OBŁOCZKI W PIZZERII

14 lutego 2018

W poniedziałek, 12 lutego grupę Obłoczków czekała duża niespodzianka! Z życzliwości Państwa Magdaleny i Arkadiusza Krasuskich – rodziców Ali, zostaliśmy zaproszeni na pizzę do prowadzonej przez nich Pizzerii Giuseppe. Dzieci miały możliwość zobaczenia na własne oczy procesu powstawania tego dania. Co więcej, same ugniatały i wałkowały ciasto! Obłoczki z apetytem zjadały kolejne kawałki pizzy, które z okazji zbliżających się walentynek zostały upieczone w kształcie serca - a zjadły ich aż pięć! :)

Przytulna atmosfera Pizzerii, życzliwe przyjęcie oraz przede wszystkim pyszne jedzenie przyniosły dzieciom wiele radości i z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci. Państwu Krasuskim gorąco dziękujemy za zaproszenie!

s. Veritas

GALERIA - ZAPRASZAMY