lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

OBŁOCZKI W PIZZERII

14 lutego 2018

W poniedziałek, 12 lutego grupę Obłoczków czekała duża niespodzianka! Z życzliwości Państwa Magdaleny i Arkadiusza Krasuskich – rodziców Ali, zostaliśmy zaproszeni na pizzę do prowadzonej przez nich Pizzerii Giuseppe. Dzieci miały możliwość zobaczenia na własne oczy procesu powstawania tego dania. Co więcej, same ugniatały i wałkowały ciasto! Obłoczki z apetytem zjadały kolejne kawałki pizzy, które z okazji zbliżających się walentynek zostały upieczone w kształcie serca - a zjadły ich aż pięć! :)

 

Przytulna atmosfera Pizzerii, życzliwe przyjęcie oraz przede wszystkim pyszne jedzenie przyniosły dzieciom wiele radości i z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci. Państwu Krasuskim gorąco dziękujemy za zaproszenie!
 

s. Veritas

GALERIA - ZAPRASZAMY

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.