NOCKA W PRZEDSZKOLU

21 maja 2018
Dnia 18 maja o godz.19.00, grupa "Kropelek" rozpoczęła tak bardzo wyczekiwaną nockę w przedszkolu. Tegoroczna nocka odbyła się pod hasłem "Bal u Króla Stanisława i Królowej Barbary". Przybyły królewny, księżniczki, wróżki, przybyli rycerze, książęta - w liczbie 28 zacnych gości. Po powitaniu i prezentacji gości rozpoczęły się iście dworskie zabawy. W przerwie król i królowa zaprosili gości na posiłek, którym to była pizza od królewskiego kucharza Giuseppe. Posileni kontynuowaliśmy zabawę. Około godz. 21.30 goście udali się na spoczynek. Powoli odpływaliśmy w krainę snów. Już o 5.00 dnia następnego jeden z rycerzy zarządził pobudkę, bo przecież burczy w brzuchach. I tak o 6.00 zasiedliśmy do śniadania, za które to bardzo dziękujemy Rodzicom naszych "Kropelek".
/p. Ania/