lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

NOCKA W PRZEDSZKOLU

21 maja 2018
Dnia 18 maja o godz.19.00, grupa "Kropelek" rozpoczęła tak bardzo wyczekiwaną nockę w przedszkolu. Tegoroczna nocka odbyła się pod hasłem "Bal u Króla Stanisława i Królowej Barbary". Przybyły królewny, księżniczki, wróżki, przybyli rycerze, książęta - w liczbie 28 zacnych gości. Po powitaniu i prezentacji gości rozpoczęły się iście dworskie zabawy. W przerwie król i królowa zaprosili gości na posiłek, którym to była pizza od królewskiego kucharza Giuseppe. Posileni kontynuowaliśmy zabawę. Około godz. 21.30 goście udali się na spoczynek. Powoli odpływaliśmy w krainę snów. Już o 5.00 dnia następnego jeden z rycerzy zarządził pobudkę, bo przecież burczy w brzuchach. I tak o 6.00 zasiedliśmy do śniadania, za które to bardzo dziękujemy Rodzicom naszych "Kropelek".
/p. Ania/

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.